Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

İstanbul Mirc Sohbet

İstanbul Mirc Sohbet

İstanbul Mirc Sohbet, Türkiye’nin büyük şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul. Mirc Sohbet’in kapılarını siz değerli Chat kullanıcılarına yeniden açıyoruz. Kaliteli arkadaş ve dostlukların kurulduğu bu güzel mekanda, sizlerinde yerlerinizi biranönce almanızı, tavsiye etmek zorunda kalıyoruz. Kaliteli olan herşeyin kullanımı pahalıya patladığını Türkiye’de yaşayan birey olarak biliyorum, fakat bu o yönden bir uygulama veya yaptırım değil.


Reklam ( Mirc Sohbet )


İstanbul gibi büyük bir metropol şehirde, reel yaşantının, eglence ve sosyal aktivitenin hızlı aktığı bir şehirde, pandemi döneminde çok durgunluk yaşandı. Dünya evlerine kapanırken, Sohbet Chat dünyasında ayaklanma yaşanmaya başladı. Evinde sıkılan sitrese giren bireylerin, telefon ve bilgisayarlarına sarılması an meselesi oldu. Yapılan araştırmalar sonucu sosyal medya kullanımları, sanal alışveriş oranlarında yüksek artışa neden olduğunu gördük. Sohbet odaları orantılarıda aşağıya doğru inen oklar. Pandemi döneminde yukarıya doğru çıkmaya başladı.

İstanbul Mirc Sohbet

İstanbul Mirc Sohbet

İstanbul Mobil Mirc

Teknoloji gelişmesi insanların günlük yaşantılarına büyük yardımcı olmasına, adeta yanında ikinci bir insan varmış gibi destek olmasına neden olmuyormu. Eskiden ellerimiz dert görmesin her şeyimizi kağıtlara dökerek not tutarken. Şimdi bilgisayar ekranlarına dijital dünyaya muhtaç durumda kalıyoruz. Bir nevi hayatımızın eğlenceye yönelik zamanını uzatmak, işlevsellik tarafını kısıtlamaya alıyoruz. Neden bu şekilde konuştuğumu gelin biraz sesli düşünelim. Eski zaman diyoruz bundan yaklaşık 20 yıl öncesine gidelim. Hayatımızda cep telefonlarını bırakın bilgisayarların bile her evde olmadıgı zamanda, insanların iç içe olduğu komşulukların daha sıçak yaşandığı bir zamandan. Arkadaşlıkların darbe gördüğü, komşunun komşusunu araba park yeri yüzünden bıçakladığı zamana. İnsanlar internet yoluyla popüler olma yönünde yapamayacakları şeyleri yapmaya başladığı zamandayız. Bu konu hakkında alt yorumlara geniş açıklamaları düşüncelerinizi bekliyorum.


Büyük İstanbul Mirc Sohbet

İstanbul ismine şarkılar usta şairlerden şiirler, dizeler, dökülen muhteşem İstanbul. Sizlerinde büyük katkılarıyla, İstanbul Mirc Sohbet odalarını, daha ileriye taşıyıp büyütmek için emek sarfetmekteyiz. Sohbet Odaları girişlerinin artmasıyla İstanbul’lu kullanıcıların bize sorduğu sorular arasında, Mobil Sohbet kullanimı olmuştu. Sohbet giriş kısmında » Android ve » iOS sistem kullanıcıları için otomatik uyumlu olabilicek şekilde tasarlanan, web sayfamızda hiç bir sıkıntı çekmeceksiniz. Yöneticiler tarafından haftada en az bir kez olmak üzere, gerekli kontrollerin sık sık yapıldığı sitemizde. Kullanıcılarımızın güvenlik bakımında da, hiç bir sorun yaşamayacaklardır. Her türlü Öneri ve şikayet bazındaki görüşlerinize ihtiyacımız olucaktır. Daha iyi geliştirme ve büyümek için sizlere ihtiyacımız var. Hazır İstanbul gibi güzel şehirin Mirc Sohbet tanıtımını yaparken o güzel şiirler’den bir tanesini paylaşmadan geçmeyelim. Konstantiniye ve İstanbul.


Başka bir tepeden

Yahya Kemal Beyatlı

Başka Bir Tepeden

‘Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul!
Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiçbir yer.
Ömrüm oldukça, gönül tahtıma keyfince kurul!
Sade bir semtini sevmek bile bir ömre değer.

Nice revnaklı şehirler görülür dünyada,
Lakin efsunlu güzellikleri sensin yaratan.
Yaşamıştır derim, en hoş ve uzun rü’yada
Sende çok yıl yaşayan, sende ölen, sende yatan.”

   Yahya Kemal Beyatlı

admin 560
Cevap bırakın