Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ankara mIRC Sohbet

Ankara mIRC Sohbet

Ankara mIRC Sohbet

Merhaba sevgili Ankara’lı arkadaşlarımız. Bugün SohbetmİRC sizlerle birlikte Ankara’nın bilinen yönlerine el atarken. Bilinmeyenlerine doğru uzanmayı istiyoruz. Global Sohbet sunucularında Ankara mIRC Sohbet platformu açıldı ve sizlerin chat yapma imkanı açılmıştır. Arkadaş sohbet Chat bölümü artık Ücretsizdir.

Reklam ( Ankara mIRC )

Ankara mIRC

Ankara Sohbet

Türkiye’nin başkenti Ankara için birçok yerden daha fazla önem taşıdığını biliyoruz. Bu nedenle Ankara için ayrıcalık olarak başlıca anlatımlardan biraz daha detaylı bir makaleye yer vermek istedik. Ankara da arkadaşlık dostluk arayan insanların. Sanal ortam gibi büyük bir yerde kaybolmalarını istemedik. Büyük bir platform olan Sohbet Chat siteleri arasında seçenek değilde, daha elit ve aradığınızı bulabileceğiniz bir ortamın olması daha mantıklıdır.

Ankara Hakkında Bilgiler

Türkiye başkenti Ankara, ne zaman Başkentliği ilan edildi. İç Anadolu Bölgesinde yer almakta olan şehrimiz. 1923 den bu yana Başkentlik ilan edilmiştir. Nüfus bakımından iller sıralamasında İstanbul‘dan sonra gelmektedir. Ankara 2019 verilerine göre 6 milyona yaklaşan nüfusuyla 2. Sıradaki yerini korumaya devam etmek de. Hangi mevsimde Ankara gezilir.? Kışları  kuru soğuk olduğu için Sıcak ortamı sevenler için mayıs haziran ayları tam gezilecek zamandır. Gezi olur da acıkınca ne yemeliyiz diyenler içinde önerilerimiz var tabi ki, Beypazarı Güvecini sizlere tavsiye ediyoruz mükemmel tat ve usta ellerde lezzetlidir. Ankara tava da yanı sıra güzeldir, aç kalmazsınız açıkta da kalmazsınız diyelim.:)

Ankara’da Gezilecek Yerler

Gezilecek yerleri 3 5 satıra sığdırılmayacağını bizde sizler kadar iyi biliyoruz arkadaşlar. Sohbet Chat ortamında verdiğimiz bilgiler sadece yüzeysel, kapsamlı olarak ilerleyen zamanda sizlere geniş bir araştırmayla bilgileri sunacağız. Ankara Kalesi duymuşsunuzdur. Gezilecek yerler arasında listenize yazmanız gereken bir yerdir. Anıtkabir‘i sizlere söylemeye bile gerek duymuyorum. Ankara gidilecek denildiğinde Anıtkabir listenizin başında olacağını iyi biliyoruz. Ayrıca kale demişken Ankara’da Estergon Kalesi 2005 yıllarında halka açıldığını da bilmeyenlere duyuralım. İsmet İnönü evi olan Pembe köşkte gezilecek yerler arasına almanızı tavsiye ederiz. 

admin 440
Cevap bırakın