Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

İstanbul mİRC Sohbet

İstanbul mİRC Sohbet

İstanbul mİRC Sohbet

Merhaba Sevgili Chat dostları, İstanbul mİRC Sohbet odalarında yeniden buluştuk. Bugün size mİRC Scriptimizi tanıtımını yapmak istiyorum. İstanbul gibi büyük metropol şehire hitap etmek gerçekten yürek ister. Coderimiz çalışmalarını her geçengün daha geniş kapsamlı büyütüyor. Scriptimizi kullanan arkadaşlarımız eksik yönlerini veya istedikleri özellikleri yorum bölümünden bizimle paylaşırlarsa seviniriz.

Reklam ( İstanbul mİRC )

Mirc Sohbet odalarının kralı sayılabilicek Scriptlerden birtanesini kullanmış olucaksınız. Fonksiyonları geliştirilmiş kullanışı kolaylaşmıştır. Away seçenekleriyle away yazarak Nick uzantınıza Meşgül eklentisi koyabiliyor. Chanserv komutlarının detaylarıyla bilgi alabilirsiniz, içerisinde panellerin ayrıştırılmış menüsünü görüceksiniz. Aynı zaman Nickserv bölümü ayrı komut dizesinde birleştirilmiş olup oper admin komutlarında geniş bir code sistemi kullandık. Daha birçok özelliği kendiniz yükledikten sonra görseniz, birebir yaşayarak daha iyi anlayacaksınız.

İstanbul’da Gezilicek Yerler

İstanbul mİRC Sohbet Odalarında daha dün yapılan bir sohbeti sizinle paylaşmak istiyorum.  Konya’lı bir arkadaşımızın #Sohbet odasına katılmasıyla sohbetimiz başladı. Yaşı 32 ismi Kaan doğma büyüme Konya’da olduğundan şehir dışına daha önce çıkmamış. Bizim sunucumuzda İstanbul’lu arkadaşımız çoktur tabiki sardık etrafını sıcak ortamı arkadaşımıza göstermek amaçlı, Bize İstanbul’u sordu filmlerden internetten açıp görsellerine baktığını, birğün çıkıp gelicem istanbula diye söylendi. Şunu farkettim Daha önce kendi şehrinden çıkmamış İstanbul’u ziyaret amaçlı 3 5 günlük gezmek amaçlı gelenler için, İstanbul’da Gezilicek Yerler isminde başlık atmak istedim.

  1. Ayasofya Camii
  2. Topkapı Sarayı
  3. Galata Kulesi
  4. Kızkulesi
  5. Yerebatan Sarnıcı
  6. Çemberlitaş
  7. İstiklal Caddesi
  8. Dolmabahçe sarayı
istanbul sohbet

istanbul sohbet

Başlıca gezilip kesinlikle görülmesi yerlerden sadece başlıcalarını söylüyorum sizlere, kısaca açıklama yapılması gerekiyorsa eğer. Ayasofya Camii bildiğiniz gibi dünyayı çalkalandıran bir sesle  iibadete açıldı, muhteşem bir mevkiide bulunan Ayasofya’yı ziyaret ettiğinizde. Aksaray istikametine doğru dönüp yaklaşık 500 metre mesafede çemberlitaşa ulaşabilirsiniz. Tarih kokan şehrin her taşında izler bulabilirsiniz. Çemberlitaşı biraz geçtikden sonra Grand bazaar’ı görüceksiniz, Grand bazaar’da birçok şey bulabilirsiniz. Ordan yokuş aşağı inmeden kapalı çarşı içine girmenizi tavsiye ediyoruz, Özellikle turistlere hitabeden dükkanları görebilirsiniz. Biraz daha aşağı inip bir zamanlar dünyanın ticaretinin döndüğü tahtakaleye inebilirsiniz. Buraya gelmişken meşhur eminönü balık ekmek yemeden kesinlikle ayrılmayın.

 

İstanbul Radyo mİRC

İstanbul’un süper radyoları arasında demiyoruz. Sanal radyolar arasında iddalı radyolardan birtanesiyiz. Sohbet chat sitelerinde sizlere hitaben online yayıncılarla istek sanatcı şarkı şeklinde istekler isteyebiliceğiniz. Sanal alemin en ses getiren radyosu diyoruz. Bu radyoda nevar neler yokki belirli saatlerde yayın alan DJ arkadaşlarımız var. Artık DJ’lerimize istek sanatcı şarkı şeklinde isteklerde bulunabilirsiniz. Yayıncı olmak isteyen arkadaşlarımız, Radyo kanalı founderine başvuruda yapabilirsiniz.

 

admin 573
Cevap bırakın