Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

EskiMynet Sohbet Mirc

EskiMynet Sohbet Mirc

EskiMynet Sohbet mİRC, Sohbet siteleri yeniden hayat bulmayamı başladı.? Mynet Sohbet sitelerinde takıldınızmı. ? Eski sohbet chat sitelerinde Mynet kullanıcısı oldunuzmu.? Hepsi soru ve bu soruların cevaplarını bulmak için siz eski Mynetcilere ihtiyacımız var. Mynet Sohbet Odaları kullanıcıları bilir kişilerdir.

Reklam ( Mynet Sohbet mİRC )

Eski kalmadı artık, çağımızda bilgisayar, özellikle internetin kullanımı gittikçe artmaya devam ediyor. EskiMynet Sohbet Mirc zamanında araçların, biraz daha kısıtlı olduğu kesindir. Sohbet Chat sitelerine girmemizin amacı, Kimilerine göre sevgili, aşk yaşamak için giriliyor diye biliyorlar. Bizler Eski Mynet mIRC sohbetcileri böyle düşünmüyoruz. Bilgi çabuk yayılamayan bir vürüstür. Bizde bu vürüsten bulaşmış olaki 🙂 bir daha kurtulamıyoruz. Şaka bir tarafa gerçekleri konuşmak gerekirse biraz vürüs etkisi olduğu kaçınılmaz gerçeklerden bir tanesidir. Web appletlerin en gelişmiş özelliklerini toparlayın, yanına mIRC script özelliklerini ekleyin. Büyük bir farkla mIRC script önde kapatacağına eminim. Övmek için kullanmak gerekir, 3 5 dakıkalar yetmez ama belirli bir süre kullanıcısı olmanız gerekir.

EskiMynet Sohbet Mirc

EskiMynet Sohbet Mirc

Mobil EskiMynet Sohbet mİRC

Eski Mynet isminden de belirgin olduğu gibi, eski diyoruz. O zamanlar mobil günümüzdeki gibi meşhur değildi 🙂 Bugün yaşantımıza baktığımızda cep telefonları olmadan 1 dakika bile geçiremez hale geldik. Mantıklı olarak düşünürsekde pandemi döneminde evlerimizde tıkılı kaldıgımızda, sadece bilgisayarlarımız olsaydı eğer. Bir kişi eğlenicek diğerleri bakıcakmıydı 🙂 Teknolojiye teşekkür etmeliyiz aslında gelişmesiyle evlerimizde geçirdiğimiz vakitleri kolayca kullanımı basit telefonlarımızla yapabiliyoruz. Mobil olarak aslında programa gerek olmadıgını üstüne basa basa söylememiz gerek. Neden üstüne basıyoruz çünkü web sayfalarında özellikle Sohbet girişlerinde kullanılan sistem gayet güzel ve kullanışlı, denemeniz için sohbet sunucumuza girmenizi ziyaretci olarak göz gezdirmenizi rica ediyoruz. Hoş sohbetler dileriz.:)

 

admin 588
1 Yorumlar
mİRC Script İndir - Sohbet miRC Odaları, Seviyeli Sohbet miRC Sitesi

[…] Mirc Sohbet Chat Odaları Sohbet Odaları Hakkımızda İletişim Rastgele Geç Sohbet Girişi Kullanıcı […]

Cevap bırakın