Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

mİRC Script İndir

mİRC Script İndir

Mirc Script indir. mİRC Script Nedir.? Ne için kullanılır. Chat sunucularında kullanılırmı.? mİRC Script komutları, mİRC Script addonları, mİRc Script yaptır. Bilgisayarıma zarar verirmi.? gibi soruların cevaplarını bu makalemizde bulabiliceksiniz.

Reklam ( mİRC Script indir )

Yüksek performanslı kullanıcılara sahip olan mİRC script kullananlar, alışkanlıkların dile gelmesi, olan hazır şeylerden ayrılamama gibi lüxel yaşam sürenler. Bir araya topladığımız verilerin log olarak ilerleyen zamanlarda karşımıza çıkarılması, söylediklerimizin hepsi birer sistemin parçasıdır. Mirc Script indir makalemizin amacı sizlere olağanüstü bir programdan bahsetmiyeceğiz tabiki. Yıllardır süregelen kullanımların bir özetini sunmaya çalışacağız. Web applet kullanıcılarında da bu böyle değilmidir.? Kişi neyde başlarsa ona alışır göz aşına olduktan sonra “gözüm kapalı yaparım” lafı biz türklere ait değilmidir.? Evet kendimizi yormamıza gerek yok, biz rahatlığı severiz, miRC script de bunlardan bir tanesidir.

mİRC Scripti Bilgisayarına İndir

Üçüncü paragrafımızda sizlere ancak script hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Rahatlığımızdan söz etmeden anlatmak istemedim. Mirc Script bilgisayarınıza gönül rahatlığıyla ilgilenebilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken ufak detaylar vardır. Detaylar gözden kaçırılırsa ilerleyen zamanda bilgisayarınız açısından, bazı kasıntılar olabilir. Ne yden bahsettiğimizi anladınız umarım “Trojen” vürüs bazı yaramaz arkadaşlarımızın bunu yaptığıı biliyoruz. Siz uyanık olun tanıdıgınız ortamın mİRC Scriptini indirin, mesela SohbetMirc.Com sunucusuna girdiniz, burada adminleri yöneticileri tanıyorsunuz biliyorsunuz. Hemen bilgisayarınıza indirmenizmi gerekiyor.? Kesinlikle hayır, ortamı ilk önce analiz edip 3 5 gün ortam içerisinde bulunmanız gerekmektedir. Sunucu yöneticilerin yardımlaşması, sunucu sahibinin userlere yaklaşımına bakarak, iyi gözlemciyseniz 3 gün yeterli olucaktır. Yaptığınız araştırma ve gözlemler sonucunda o sunucuya ait mİRC scripti indirip indirmemek tamamen sizin özğün iradenize kalmış birşey olucaktır.

mİRC Scirpt indir

mİRC Scirpt indir

mİRC Script Yaptır

Mirc Script yaptır, başlığını özellikle açmak istedim. Neden? sorusunu soran arkadaşlarım için bu yazıyı yazıyorum. Mantıklı olarak düşünürsek, bilgisayarların özelliklerini artık cep telefonları almaya başladı. 100 web sayfasından 80 gibi büyük oranı Mobil tasarımlara yatırım yaparken, siz halen mİRC Scirpt yaptırıyorsanız eğer bu bir tercih ve zevk meselesi derim. Çeşitli programlarla miRC scirpt editlemek ve yapmak artık çok kolay biraz araştırma yaparak Google gibi büyük arama motorunda bulamayacağınız birşeyin olmadığını görüceksiniz. Gerçi bu yazımızı okuyorsanız, sizde google amcadan geldiniz demektir. 🙂

Konumuza burada son verirken tekrar söyleme gereği duydum. mİRC script indir Sohbet sunucumuza sizleride bekleriz. Güzel aile karşılıklı sohbetle iki kelamla başlar. Hoş sohbetler dilerim.

admin 507
Cevap bırakın